Biz kimiz

Misyonumuz

İÇ YAPI MİMARLIK

Firmamız iç mimari projelerle 2011' den bu yana aktif olarak hizmet vermektedir.

FARKIMIZ

Yaptığımız işlerde farkımız taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.

AMACIMIZ

Ülkemizin sektörel alandaki mimari gereksinimlerine uyumlu bir uygulamacı firma kriterlerini oluşturarak tercih sebebi olma yolunda idealist bir taşörenlik üstlenmektedir .

DETAY SANATI

İç Mimarlık bir detay sanatıdır ve bizler inanıyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz.

Ücretsiz Keşif ve İç Mimarımızın Önerileriyle

Projenize Çözüm Ortağı Oluyoruz.

Projenizle ilgili A'dan Z'ye tüm tadilat dekorasyon işleri İç Mimar ve Konusunda uzman ekibimizle özenle yapılıyor. Yapılan tasarım ve tadilatlarda ikinci projeye %20 özel indirim uygulanıyor.

Adres

İçerenköy Mahallesi, Karslı Ahmet Cd.

No:18, 34752 Ataşehir/İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma : 8:00 - 18:00

Haftasonu: kapalı

Web & E-Posta

info@icyapimimarlik.com

www.icyapimimarlik.com

DEKORASYON ve TADİLAT UYGULAMALARI NASIL YAPILIR ?

 

İç Mimarlık ve Mimari Proje Danışmanık Önerileri

 

İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ olarak Yaşam alanlarınızda  uygulama yapmadan önce Aile bireylerinin isteklerine nelere ihtiyacınız olduğunu planlayarak çalışmalarımızda ihtiyaçlarınıza göre tasarımlar yapıyoruz.

Evinizi yenilemek komple tadilat yapmayı düşünüyor ve karar vermekte zorlanıyorsanız , İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ ' nin uzmanlık alanı olan iç mimari proje fikirleri ile  yaşam alanlarınızı  baştan yaratabilirsiniz.

Yaşam alanınızın dekorasyonunu kendiniz yapmak istiyorsanız  bu iş planladığınızdan daha uzun zamanda olacaktır. Kendi işleriniz ve evde yapılması gereken tadilat aynı anda yürütmek zor olacaktır. Bazı Şeyleri Sadece Kendiniz Yapamazsınız: Elektrik tesisatların yenilenmesi, eski boruların değiştirilmesi gibi işlemleri tek başınıza yapamazsınız.  Ve bunları yaptırırken kırılan duvarları yenilemek için ayrı bir usta, tesisatı yenilemek için ayrı bir ustaya zaten ihtiyaç duyup ödeme yapacaksınız. İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ Evinizin  Dekorasyonunu değiştirilmesi konusunda profesonel  firma ile çalıştığınız da evinizin dekorasyonu da tasarımıda profesyonelce olacaktır. İÇ YAPI MİMARLIK  DANIŞMA MERKEZİ 'nin fikirlerine ihtiyacınız olduğunda www.icyapimimarlik.com sayfamız iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve  aklınıza takılan soru işaretlerini de bizimle paylaşabilirsiniz.  Randevu için en uygun tarihi belirliyoruz ve zamanlama konusunda da sizlere sıkıntı yaşatmıyoruz.   Komple ev tadilatı ile birlikte alternatif çalışmalar için de yine firmamıza ulaşarak  taleplerinizi iletebilirsiniz.  Varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri  dir.