Batı Ata Şehir İç mimarlık proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri

Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri  dir. Gelen müşterilerimizi önce yaptığımız toplantıda nasıl bir uygulama istediklerini  belirliyoruz. Yaptığımız analizler sonucunda  projelendirme yapıyoruz.

  • Mekanınızın kullanım alanına göre tasarımını yapıyoruz.
  • Hayalinizdeki tasarımı bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak projelendiriyoruz.
  • Malzeme seçimini seçenekli olarak size sunuyoruz. İstenilen fiyattaki malzeme tercihi yapıldıktan sonra uygulama projesine geçiyoruz.
  • Uygulama projesi bitene kadar çalışan usta ekibimizi her aşamada kontrollü şekilde çalışmamıza devam ediyoruz.
  • Karşılıklı olarak sözleşme ile tarih belirlemesi yapıyoruz uygulama ve proje danışmanlık iç mimarlık hizmeti gerçekleştirerek belirlenen tarihte teslim ediyoruz.

 

 

Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri

Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri HAYALİNİZDEKİ OFİSİNİZİ EVİNİZİ İŞYERİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

İç Mimarlık tasarımlarında hayatımız da gördüğümüz bir çok mekan projesi görmeniz mümkündür. Tasarımınızı değiştirerek istediğiniz mekan da yapı malzeme seçimleri hakkında bir fikriniz yoksa bir iç mimara ihtiyacınız var demektir.  Günümüzde iç mimarlık ofislerinden beklediğimiz modern görünümü tasarımlardır.

Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri olarak bizimle çalışmanız gereken detayları aşağıda sıralamış bulunmaktayız

1-Satın Aldığınız kiraladığınız yaşayacağınız mekan ya da iş yaptığınız mekan olabilir kullanacağınız mekan içerisinde yapılması gereken işlemler olacaktır. Elektrik tesisatı , su tesisatı kontrol edilmesi yenilenmesi , duvarlarda kırım yapılabilir , boya işleri , rahat kullanacağınız mekan haline getirmeniz gerekecektir. Her işi yapması için farklı ustalara ödeme yapılır. Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketlerianahtar teslim ve uygulama projelerinde sizlere yardımcı olacaktır.

2- Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri olarak piyasa araştırması yaparak  bütçenize uygun kaliteli malzeme ürün seçiminde müşterilerinin bütçesine göre seçtiği ürünleri  uygulama projelerinde kullanmaktadır.

3- Özel tasarım Mobilya Tasarlıyoruz Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri hayalinizde mobilyaları fotoğraf olarak çizimlerini onayladıktan sonra üretime veriyoruz. Özel imalat mobilya tasarlıyoruz. Hazır alacağınız mobilya fiyatından daha uygun fiyata mobilyalara sahip olabilirsiniz.

4-    Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri Müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip bunları mimari proje ile birleştirerek optimal fiyatlarla müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak firma olarak amacımızdır.

5- Batı Ata Şehir İç mimarlık  proje tasarım ofisleri büroları firmaları şirketleri olarak Ücretsiz Keşif ve Uygulama yaptığımız müşterilerimizden  projelendirme , iç mimari danışmanlık ücreti almıyoruz. İç mimara tasarım yaptırmak düşünüldüğünden daha uygun fiyata gelecektir.