Çalışma hayatımızın büyük bölümü ofislerde geçmektedir. Firmaların daha kurumsal bir görünüme sahip olması için ofis tasarımına önem verilmektedir. Ofis tasarımları ne kadar kurumsal bir görünüme sahip olursa firma çalışanları tarafından sevilecek ve o ortamda ki mevcut verim daha çok artacaktır. Yaptığımız iç mimari ofis projelerinde tercih edilen tasarımlar daha modern ve daha minimal tasarımlardır. İdeal bir ofis hem rahat ve fonksiyonel, hem de kişisel ihtiyaçları karşılayacak şekilde olan ofisler tasarlıyoruz.

İç Yapı Mimarlık Kentsel dönüşüm projelerinde toplumu bilinçlendirerek kültürel, sosyal, ticari,bilimsel kullanıcıları ilgilendiren tüm planlama tasarım projelendirme ile ilgili kentsel dönüşüm alanında fikir üretmek, proje üretmek amacı ile 2d ve 3d çizimleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Alt Intro Image

İnsanlar hayatlarının büyük kısmını geçirecekleri evlerini, iş yerlerini kullanışlı hale getirmek için kullanılacak mobilyalar kullanılan mekana özel proje çizimi yaparak yaşam alanınızı hayalinize göre tasarlıyoruz.

Mobilya tasarımı sadece salon yada oturma odaları için yapılmamaktadır. Özel mobilya tasarımlarını çocuk odalarına, çalışma odalarına, yatak odalarına, mutfaklara, vestiyer dolaplarına, her oda için kullanılacak olan mobilyalar da birbirinden farklı olmalıdır.

Alt Intro Image

Fuar standları tamamıyla göze hitap eden özgün tasarım proje tasarım uygulaması yapılmalıdır. Fuar Organizasyonu esnasında fuar alanında bulunan diğer firmalar arasından fark edileceğiniz projeler yapmaya devam ediyoruz. Fuar firmalarının konusuna , kurumsal kimliğine göre Ahşap stand tasarımlarında, modüler fuar standları  ile İç Yapı Mimarlık fuar tasarımları ile fark edilebilirsiniz.