Alt Intro Image

İnsanlar hayatlarının büyük kısmını geçirecekleri evlerini, iş yerlerini kullanışlı hale getirmek için kullanılacak mobilyalar kullanılan mekana özel proje çizimi yaparak yaşam alanınızı hayalinize göre tasarlıyoruz.

Mobilya tasarımı sadece salon yada oturma odaları için yapılmamaktadır. Özel mobilya tasarımlarını çocuk odalarına, çalışma odalarına, yatak odalarına, mutfaklara, vestiyer dolaplarına, her oda için kullanılacak olan mobilyalar da birbirinden farklı olmalıdır.

Alt Intro Image

Mimari standartlara uygun Sahne tasarım ve proje uygulama sahne sistemleri sahne tasarımı oturma düzeni proje tasarımı, teknik akustik projelendirme , hacim akustiği, gürültü yalıtımı, ses izolasyonu, inşaat akustiği hava doğuşumlu sesler, akustik paneller, ses yutucu materyaller, kumaş kaplı panel, akustik kaplama akustik ses uygulama, teknik donanım, sahne aydınlatma projeleri, Akustik Sahne Tasarımı Projeleri uzman ekibi eşliğinde Tiyatro, Opera-Bale salonu projeleri, Sinema salonu projeleri, Kültür merkezi projesi, konferans salonu, gösteri merkezleri projeleri, tören salonu tasarımı, düğün salonu proje uygulama, profesyonel muhatabı olarak tasarım danışmanlık ve uygulama süreç adımlarında konsept projeler inşa ediyoruz.

İç Yapı mimarlık uzman uygulama ekibi eşliğinde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

İç Yapı Mimarlık Kentsel dönüşüm projelerinde toplumu bilinçlendirerek kültürel, sosyal, ticari,bilimsel kullanıcıları ilgilendiren tüm planlama tasarım projelendirme ile ilgili kentsel dönüşüm alanında fikir üretmek, proje üretmek amacı ile 2d ve 3d çizimleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Alt Intro Image

Fuar standları tamamıyla göze hitap eden özgün tasarım proje tasarım uygulaması yapılmalıdır. Fuar Organizasyonu esnasında fuar alanında bulunan diğer firmalar arasından fark edileceğiniz projeler yapmaya devam ediyoruz. Fuar firmalarının konusuna , kurumsal kimliğine göre Ahşap stand tasarımlarında, modüler fuar standları  ile İç Yapı Mimarlık fuar tasarımları ile fark edilebilirsiniz.