Banyo tadilatı yaptırmayı düşünüyorsanız  , banyonuzun tarzını değiştireceğiniz çok değişik tarz tasarımlar  mevcut. Banyo tasarımları için oldukça fazla seçenek vardır. Banyo tasarımlarında seçenekler oldukça fazla olmasından dolayı karar vermekte zorlanabiliriz.  Banyomuzun kullanım alanı kişisel bakım ve vücut hijyen malzemelerinin depolanması gerekebileceği için, bir banyo işlevsel ve pratik olmalıdır.

Banyo tasarımızlarımız da duvar ve zemin kaplama malzeme  özelliklerini inceleyerek tercihlerimizi yapmalıyız. Renk seçimlerinde parlak iddialı renkler mi yoksa  pastel tonlardamı seçeceksiniz?

Ayrıca Banyo Tasarımlarımızda duş sistemleri, duş tekneleri ve küvetleri de düşünmelisiniz. Banyomuzun büyüklüğü gözönünde tutularak  sadece duşakabinmi kullanacaksınız yoksa  küvetle birleşik bir duş mu tercih edeceksiniz? Alanınız uygunsa  ayrı birer küvet ve duş da kullanabilirsiniz. Hayalinizde düşündüğünüz banyonuz için en başta  ne istediğinize doğru karar verdiğinizde , uygulama aşaması da o kadar randımanlı olacaktır.

 

 

İç Yapı Selin Mimarlık Tasarım Ofisi, tüm yaptığı proje tasarım uygulama sürecinde bizimle çalışmaya karar vermesi ile birlikte  yeni bir mekan yaratma yada olan mekanı yenilemek için yapacağımız tasarımlar başından sonuna kadar büyük bir özenle yapılacaktır.  Projelerimizin uygulama sürecinde konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile, müşterilerimizin hayallerindeki tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamasını yaptığımız A’dan Z’ye   Anahtar Teslim tasarım  projelerimiz de kaliteli malzeme kullanıyoruz.

 Yasal sözleşmemizde geçerli sadece 60 günde belirttiğimiz tarihe kadar projelerimizi teslim ediyoruz.

Tecrübeli iç mimarlarımız tarafından Teslim tarihine kadar  tüm detayları kontrol hizmetini sunuyoruz.

 Fiyatlandırmada ödeme kolaylığı ve indirim sağlıyoruz.

Villa tasarımları iç mimari projelerde eskiyen villamızı yeniden tasarım yapmaya karar verdiğimizde profesyonel bir iç mimar ile üretici firmalar arasında entegre çalışma yapılmadığında ev sahiplerinin hayallerinde kurdukları yaşam alanlarına Sahip olamayabilirler.

 Villa sahipleri için hem zamandan hem de maddi kayıplar yarattığından dolayı olumsuz bir durum ile karşılaşabilirler. Dolayısıyla profesyonel iç mimar ile çalışmak  villasını yeniden yaptıracak yada tadilat yaptıracak  ailelere zaman ve para tasarrufu sağlayacağını da bilmeleri gerektiğini  ifade etmekte yarar bulunmaktadır.

İç mimarlık eğitimi almış mimarlarımız hayalinizi çalışma prosüdürü olarak projelerini fotoğraf ve video olarak bitmiş halini sizin görmenizi sağlayacaklardır.       

Villa İç mimari projelerde tasarım yapılırken önemli noktaları sıralamak istersek. Projelendirme görselleştirme işlemi biteniç mimari projelerde sonraki izlenmesi gereken maddeler bütçeye uygun malzeme seçimine karar vermek olacaktır.

 

 • Kullanılacak alanlarda elektrik tesisat değişimi ve elektrik prje çizimi
 • Projenin tamamında su tesisat proje çizimi
 • Zemin de kullanılacak malzeme seçiminde kullanılacak alana göre malzeme renkleri ve malzeme özellikleri  incelenmesi
 • Mutfak Tasarımına uygun kullanılacak malzeme seçimi , tezgahta kullanılacak malzeme özellikleri incelenmesi
 • Duvarda uygulanılacak malzeme seçimi, kullanım alanına göre belirlenmesi
 • Tavanlarda kullanılacak malzeme seçimi kullanım alanına göre belirlenmesi
 • Mutfak ve banyo için kullanılacak vitrifiye armatür seçimi
 • Elektrik anahtar priz seçimleri
 • Odalara uygulanması gereken akustik çözümler
 • Merdiven projesi çizimi ve uygulanılacak malzeme seçimi
 • Teras zemini ve uygulanacak malzeme seçimi
 • Engelliye uygun tasarım proje çizimleri ve uygulanacak malzeme seçimi
 • Mobilya uygulamaları kapı , giyinme odası, ray sabit dolap, merdiven kaplaması, sehpa, tv ünitesi gibi sabit mobilyalarda kullanılacak mobilya malzeme seçimi
 • Spor odası proje çizimi Sauna, spa, spor odası, oyun odası, hobi odası, çalışma odası, kitaplık gibi özellikli mekanların tasarımı ve malzeme seçimleri
 • Yatak odası , Salon , Banyo, yemek bölümü, koridor alanlarında kullanım alanlarını görsel ve kullanım kolaylağı sağlanacak malzeme seçimi
 • Mobilya değişimi söz konusu ise Yatak, koltuk, masa, sandalye, sehpa gibi hareketli mobilyaların tasarımları ve malzeme, renk, doku seçimleri
 • Kullanım alanına göre Halı, kilim, perde, örtü gibi kumaş tipleri, desen ve doku seçimleri

 

İç Mimari Villa Projelerinde tasarım açısından seçenek sınırsız denecek kadar Fazladır. Kişilerin tarzına yaşam biçimine göre değişiklik gösterebilir. Her tarza uygun malzemeler doğal malzemelerden ya da ihtal ürünlerden seçim yapılabilir. Kişilerin tasarım için ayırdığı bütçeye göre göre   her tarzda tasarım yapılabilir.

Villasına tasarım yaptırmak isteyen kişilerin tasarım örneklerini dijital ortamlardan incelemeleri ve ürünlerin kullanım alanlarındaki kullanıcı deneyimlerini araştırmaları yapılan projenin çabuk ilerlemesini sağlayacaktır.

 

 

ofis tasarımları

Çalışma hayatımızın büyük bölümü ofislerde geçmektedir. Firmaların daha kurumsal bir görünüme sahip olması için  ofis tasarımına önem verilmektedir.