Cafe ve restoran Tasarımları- iç mimari tasarım Fikirleri

Günümüzde en çok yaygınlaşan kafe ve restoran rekabetlerinde iç mekan tasarımının önemi her geçen gün artıyor. 

Cafe ve restoran dekorasyon - iç mimari proje uygulama nasıl yapılır?

Yıllardır hayalini kurduğunuz Çalışacağından emin olduğunuz bir konseptiniz var ve cafe yada  restoranı artık açmaya karar verdiniz.  En önemli yapmanız gereken şey uygun lokasyon da  istediğiniz büyüklükte ve kalitede bir mekan bulabilmek. Mekanı bulduktan sonra işin zevkli kısmı yani dekorasyonuna sıra gelecektir. Günümüzde bu tür işler genelde profesyonele emanet ediliyor.

Kendiniz tasarım yapmak istediğinizde iç mimara fazla para ödeyeceğinizi düşünebilir siz yapmak isteyebilirsiniz Fakat  İÇ YAPI MİMARLIK 'ın uzmanlık alanı budur uygun fiyata yapabileceğinizi düşündüğünüz işlerden yapılan hatalardan dolayı fazla para ödeyebilirsiniz.

Hayal edin tasarlayalım .Farklı mekan tasarımları dekorasyon uygulama anahtar teslim projeler yapıyoruz. Cafe tasarımları, Kafeterya dekorasyonu, Cafe iç mimar projeleri, bar dekorasyonları,

 

Cafe ve restoran tasarımlarıda uygulama yapılacak alandaki yaptığımız keşiften sonra aldığımız ölçüler dahilinde sizinle paylaştığımız tasarım fikir notlarımız ile birlikte tasarım ve proje çizimine başlıyoruz. Üç boyutlu projemizde yapılacak işlemler kullanılacak malzemeleri belirledikten sonra yapılan karşılıklı sözleşme ile uygulamaya geçmekteyiz.

Cafe restaurant proje uygulamalarımızda müşteri memnuniyeti ön plana alınarak proje tasarımımız yapılır. Müşterilerimizin oturduğu alan kasa kullanım yerleri yakın olmayan bölümde olmalıdır.

Kullanılan masa ve sandalye seçimleri mekana uygun renklerde olması, yükseklik oturma ve kullanım rahatlığı dikkate alınarak tercih edilir. Cafe restaurant tasarımlarında personel kullanımı rahatlığıda göz önünde bulundurulur.