ACARKENT İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri

ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri dir. Gelen müşterilerimizi önce yaptığımız toplantıda nasıl bir uygulama istediklerini belirliyoruz. Yaptığımız analizler sonucunda projelendirme yapıyoruz.

 

 

  • Mekanınızın kullanım alanına göre tasarımını yapıyoruz.
  • Hayalinizdeki tasarımı bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak projelendiriyoruz.
  • Malzeme seçimini seçenekli olarak size sunuyoruz. İstenilen fiyattaki malzeme tercihi yapıldıktan sonra uygulama projesine geçiyoruz.
  • Uygulama projesi bitene kadar çalışan usta ekibimizi her aşamada kontrollü şekilde çalışmamıza devam ediyoruz.
  • Karşılıklı olarak sözleşme ile tarih belirlemesi yapıyoruz uygulama ve proje danışmanlık iç mimarlık hizmeti gerçekleştirerek belirlenen tarihte teslim ediyoruz.  

ACARKENT  İç mimarlık HAYALİNİZDEKİ OFİSİNİZİ EVİNİZİ İŞYERİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

İç Mimarlık tasarımlarında hayatımız da gördüğümüz bir çok mekan projesi görmeniz mümkündür. Tasarımınızı değiştirerek iştediğiniz mekan da yapı malzeme seçimleri hakkında bir fikriniz yoksa bir iç mimara ihtiyacınız var demektir. Günümüzde iç mimarlık ofislerinden beklediğimiz modern görünümü tasarımlardır.ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri  olarak bizimle çalışmanız gereken detayları aşağıda sıralamış bulunmaktayız

1-Satın Aldığınız kiraladığınız yaşayacağınız mekan ya da iş yaptığınız mekan olabilir kullanacağınız mekan içerisinde yapılması gereken işlemler olacaktır. Elektrik tesisatı , su tesisatı kontrol edilmesi yenilenmesi , duvarlarda kırım yapılabilir , boya işleri , rahat kullanacağınız mekan haline getirmeniz gerekecektir. Her işi yapması için farklı ustalara ödeme yapılır. ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri  anahtar teslim ve uygulama projelerinde sizlere yardımcı olacaktır.

2- ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri   olarak piyasa araştırması yaparak bütçenize uygun kaliteli malzeme ürün seçiminde müşterilerinin bütçesine göre seçtiği ürünleri uygulama projelerinde kullanmaktadır.

3- Özel tasarım Mobilya Tasarlıyoruz ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri   hayalinizde mobilyaları fotoğraf olarak çizimlerini onayladıktan sonra üretime veriyoruz. Özel imalat mobilya tasarlıyoruz. Hazır alacağınız mobilya fiyatından daha uygun fiyata mobilyalara sahip olabilirsiniz.

4- ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri  Müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip bunları mimari proje ile birleştirerek optimal fiyatlarla müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak firma olarak amacımızdır.

5-ACARKENT  İç mimarlık iolarak Ücretsiz Keşif ve Uygulama yaptığımız müşterilerimizden projelendirme , iç mimari danışmanlık ücreti almıyoruz. İç mimara tasarım yaptırmak düşünüldüğünden daha uygun fiyata gelecektir.

6- ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri     firmasından profesyonel uzmanlardan değişik tasarım fikirleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri   bünyemizde Çözüme ulaşma kabiliyeti yüksek olan mimarlarla çalışmaktayız.

7-Yaşam mekanınızda yaşayan tüm Aile Bireylerinin ihtiyaçlarına Yönelik Dekorasyon Uygulaması yapmaktayız : Banyodan mutfağa , yatak odaları her bireyin fikirlerine göre tasarlanmalıdır. Kendiniz tasarım yapmak istediğinizde iç mimara fazla para ödeyeceğinizi düşünebilir siz yapmak isteyebilirsiniz Fakat ACARKENT  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri    'ın uzmanlık alanı budur uygun fiyata yapabileceğinizi düşündüğünüz işlerden yapılan hatalardan dolayı fazla para ödeyebilirsiniz.

İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri dir. Gelen müşterilerimizi önce yaptığımız toplantıda nasıl bir uygulama istediklerini belirliyoruz. Yaptığımız analizler sonucunda projelendirme yapıyoruz.