BAHÇEŞEHİR İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri

BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri dir. Gelen müşterilerimizi önce yaptığımız toplantıda nasıl bir uygulama istediklerini belirliyoruz. Yaptığımız analizler sonucunda projelendirme yapıyoruz.

  • Mekanınızın kullanım alanına göre tasarımını yapıyoruz.
  • Hayalinizdeki tasarımı bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak projelendiriyoruz.
  • Malzeme seçimini seçenekli olarak size sunuyoruz. İstenilen fiyattaki malzeme tercihi yapıldıktan sonra uygulama projesine geçiyoruz.
  • Uygulama projesi bitene kadar çalışan usta ekibimizi her aşamada kontrollü şekilde çalışmamıza devam ediyoruz.
  • Karşılıklı olarak sözleşme ile tarih belirlemesi yapıyoruz uygulama ve proje danışmanlık iç mimarlık hizmeti gerçekleştirerek belirlenen tarihte teslim ediyoruz. 
  •  
  •  

BAHÇEŞEHİR  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri HAYALİNİZDEKİ OFİSİNİZİ EVİNİZİ İŞYERİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

İç Mimarlık tasarımlarında hayatımız da gördüğümüz bir çok mekan projesi görmeniz mümkündür. Tasarımınızı değiştirerek iştediğiniz mekan da yapı malzeme seçimleri hakkında bir fikriniz yoksa bir iç mimara ihtiyacınız var demektir. Günümüzde iç mimarlık ofislerinden beklediğimiz modern görünümü tasarımlardır.BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri olarak bizimle çalışmanız gereken detayları aşağıda sıralamış bulunmaktayız

1-Satın Aldığınız kiraladığınız yaşayacağınız mekan ya da iş yaptığınız mekan olabilir kullanacağınız mekan içerisinde yapılması gereken işlemler olacaktır. Elektrik tesisatı , su tesisatı kontrol edilmesi yenilenmesi , duvarlarda kırım yapılabilir , boya işleri , rahat kullanacağınız mekan haline getirmeniz gerekecektir. Her işi yapması için farklı ustalara ödeme yapılır. BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri anahtar teslim ve uygulama projelerinde sizlere yardımcı olacaktır.

2- BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri olarak piyasa araştırması yaparak bütçenize uygun kaliteli malzeme ürün seçiminde müşterilerinin bütçesine göre seçtiği ürünleri uygulama projelerinde kullanmaktadır.

3- Özel tasarım Mobilya Tasarlıyoruz BAHÇEŞEHİR  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketlerihayalinizde mobilyaları fotoğraf olarak çizimlerini onayladıktan sonra üretime veriyoruz. Özel imalat mobilya tasarlıyoruz. Hazır alacağınız mobilya fiyatından daha uygun fiyata mobilyalara sahip olabilirsiniz.

4- BAHÇEŞEHİR  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri Müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip bunları mimari proje ile birleştirerek optimal fiyatlarla müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak firma olarak amacımızdır.

5- BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri olarak Ücretsiz Keşif ve Uygulama yaptığımız müşterilerimizden projelendirme , iç mimari danışmanlık ücreti almıyoruz. İç mimara tasarım yaptırmak düşünüldüğünden daha uygun fiyata gelecektir.

6- BAHÇEŞEHİR   İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri firmasından profesyonel uzmanlardan değişik tasarım fikirleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.   BAHÇEŞEHİR  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri  bünyemizde Çözüme ulaşma kabiliyeti yüksek olan mimarlarla çalışmaktayız.

7-Yaşam mekanınızda yaşayan tüm Aile Bireylerinin ihtiyaçlarına Yönelik Dekorasyon Uygulaması yapmaktayız : Banyodan mutfağa , yatak odaları her bireyin fikirlerine göre tasarlanmalıdır. Kendiniz tasarım yapmak istediğinizde iç mimara fazla para ödeyeceğinizi düşünebilir siz yapmak isteyebilirsiniz Fakat BAHÇEŞEHİR  İç mimarlık Proje Tasarım Ofisleri Büroları Firmaları Şirketleri 'ın uzmanlık alanı budur uygun fiyata yapabileceğinizi düşündüğünüz işlerden yapılan hatalardan dolayı fazla para ödeyebilirsiniz.