DEKORASYON ve TADİLAT UYGULAMALARI NASIL YAPILIR ?

 

İç Mimarlık ve Mimari Proje Danışmanık Önerileri

 

 

İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ olarak Yaşam alanlarınızda  uygulama yapmadan önce Aile bireylerinin isteklerine nelere ihtiyacınız olduğunu planlayarak çalışmalarımızda ihtiyaçlarınıza göre tasarımlar yapıyoruz.

Evinizi yenilemek komple tadilat yapmayı düşünüyor ve karar vermekte zorlanıyorsanız , İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ ' nin uzmanlık alanı olan iç mimari proje fikirleri ile  yaşam alanlarınızı  baştan yaratabilirsiniz.

Yaşam alanınızın dekorasyonunu kendiniz yapmak istiyorsanız  bu iş planladığınızdan daha uzun zamanda olacaktır. Kendi işleriniz ve evde yapılması gereken tadilat aynı anda yürütmek zor olacaktır. Bazı Şeyleri Sadece Kendiniz Yapamazsınız: Elektrik tesisatların yenilenmesi, eski boruların değiştirilmesi gibi işlemleri tek başınıza yapamazsınız.  Ve bunları yaptırırken kırılan duvarları yenilemek için ayrı bir usta, tesisatı yenilemek için ayrı bir ustaya zaten ihtiyaç duyup ödeme yapacaksınız. İÇ YAPI MİMARLIK DANIŞMA MERKEZİ Evinizin  Dekorasyonunu değiştirilmesi konusunda profesonel  firma ile çalıştığınız da evinizin dekorasyonu da tasarımıda profesyonelce olacaktır. İÇ YAPI MİMARLIK  DANIŞMA MERKEZİ 'nin fikirlerine ihtiyacınız olduğunda www.icyapimimarlik.com sayfamız iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve  aklınıza takılan soru işaretlerini de bizimle paylaşabilirsiniz.  Randevu için en uygun tarihi belirliyoruz ve zamanlama konusunda da sizlere sıkıntı yaşatmıyoruz.   Komple ev tadilatı ile birlikte alternatif çalışmalar için de yine firmamıza ulaşarak  taleplerinizi iletebilirsiniz.  Varlık sebebimiz ve   sloganımız Sorunsuz Tasarım , Sorunsuz malzeme seçimi, mutlu müşteri  dir.